Brooklyn English School

Nasza szkoła została stworzona przez grupę lektorów, której pasją było uczenie. Teraz, po wielu latach, staliśmy się znaną i poważaną szkołą językową. Prowadzimy kursy w 3 naszych lokalach na Ursynowie, Zamiany 8, Teligi 6 i Dunikowskiego 10. Na nasze kursy uczęszcza co roku ok. 300 uczniów.  Zapraszamy serdecznie!

Prowadzimy kursy języka angielskiego w oparciu o metodę komunikacyjną, co oznacza że główny nacisk kładziemy na naukę mówienia i KOMUNIKACJĘ. W naszej szkole nie odbywają się nudne lekcje poświęcone uzupełnianiu ćwiczeń gramatycznych czy wykuwaniu formułek i zasad. Stawiamy na naukę płynnego porozumiewania się w języku obcym.

Kilka słów o szkole:

Pracujemy w oparciu o metodę komunikacyjną – co oznacza, że główny nacisk kładziony jest na KOMUNIKACJĘ.

Uczymy: MÓWIĆ I ROZUMIEĆ

W szkole Brooklyn nie spotkają Cię nudne lekcje gramatyczne i wykuwanie formułek. Wierzymy, że nauka języka następuje w sposób samoistny o ile wprowadzi się uczniów w świat języka obcego w sposób naturalny.

Nasi kursanci potrafią, bez stresu i nerwów, rozmawiać po angielsku z obcokrajowcem spotkanym na ulicy, odnajdują się w międzynarodowym środowisku.

NAUKA

Oferujemy kursy w małych grupach, zapewniamy stabilność lektora prowadzącego i wszelką możliwą pomoc metodyczno-dydaktyczną.

POSTĘPY

Na bieżąco monitorujemy postępy kursantów i reagujemy natychmiast w razie ewentualnych problemów.

ATMOSFERA

Zapewniamy przyjacielską atmosferę w szkole, dzięki czemu nikt nie czuje się skrępowany używając języka obcego, nawet jeżeli opanował język dopiero na poziomie początkującym.

NIE JESTEŚMY…

… wielką szkoła sieciową, która kursantów zna jedynie z bazy danych

JESTEŚMY…

… zgraną grupą znajomych – znamy każdego kursanta osobiście – jego mocne i słabe strony w nauce języka, wiemy kiedy trzeba przycisnąć a co możemy komu odpuścić. Dlatego KAŻDY kończąc kurs, czuje,że zrobił olbrzymie postępy.

Grupy dobieramy pod kątem:

– wieku (dzieci – max. 2 lata różnicy, studenci, dorośli, seniorzy)

– poziomu znajomości języka

– rodzaju kursu (ogólny, biznesowy, egzaminacyjny, konwersacyjny)

– potrzeb kursanta (zwiększenie nacisku na mówienie, nauka bardziej intensywna, wolniejsze tempo itp.)

W naszej szkole panuje swobodna, domowa atmosfera. Dzieci nie czują się skrępowane. Nie ma nudnych lekcji, surowych nauczycieli. Dzieci rozumieją czego się uczą i dlaczego to robią. Organizujemy dużo dodatkowych projektów i imprez tematycznych, w których dzieci biorą udział z wypiekami na twarzy. Oprócz angielskiego uczą się u nas: współpracy grupowej, przygotowywania prezentacji, obsługi multimediów. Wprowadzamy nowoczesne metody nauki. Nasze lekcje są przyjemnością, nie obowiązkiem.

LEKTORZY

Poznaj nasz zespół:

 

Angielski towarzyszy mi od kiedy pamiętam. Mój tata uczył tego języka w szkole języków obcych w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie, gdzie się wychowałam. Potem w jego ślady poszła moja starsza siostra, która ukończyła filologię angielską, a dziś jest lektorką z dwudziestoletnim doświadczeniem. Łatwo więc było naturalnie przesiąknąć tym językiem i miłością do uczenia.  Szkołę średnią ukończyłam w Puławach w klasie o profilu dwujęzycznym, z wykładowym angielskim. Następnie pogłębiłam więdzę na Uniwersytecie Warszawskim w Centrum  Ksztacenia Nauczycieli Języków Obcych. Uczenie i obserwowanie postępów moich uczniów sprawia mi ogromną przyjemność! Zawsze staram się dostosować metody nauczania do indywidualnych potrzeb moich uczniów. Dorota

lektorka języka angielskiego

Nauczanie języka angielskiego to moja pasja, którą z powodzeniem realizuję od 8 lat. Na co dzień staram się, aby każde moje zajęcia były wypełnione interesującymi ćwiczeniami komunikacyjnymi i materiałami autentycznymi, które motywują do pracy zarówno dorosłych, jak i najmłodszych kursantów. Praca z dziećmi, które błyskawicznie absorbują nowe zagadnienia poprzez gry, piosenki czy projekty plastyczne, daje mi dużo pozytywnej energii i satysfakcji. Nie ma dla mnie większej nagrody niż postęp moich słuchaczy i uśmiech na ich twarzach.

You’re more than welcome to come and enjoy a pleasurable experience of learning English ☺ Marta

lektorka języka angielskiego

Patrycja jest specjalistką od nauki angielskiego młodzieży i dorosłych.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w nauczaniu potrafi przemówić nawet do najoporniejszych uczniów. Jej zajęcia cieszą się olbrzymią popularnością. Patrycja

lektorka języka angielskiego

Znajomość języków opanowała już jako dziecko, wyjeżdżając na placówki dyplomatyczne z rodzicami. Dziś, już dorosła, ukończywszy studia kierunkowe, postanowiła przekazać innym swoje doświadczenia. I, powiem szczerze, świetnie jej to idzie:)
Interesuje się psycholingwistyką oraz psychologią międzykulturową. W wolnym czasie czynnie uprawia jogę oraz zgłębia tajniki kuchni świata.
Paula

lektorka języka angielskiego

Swoją podróż z językami obcymi zaczęłam już wtedy, kiedy byłam małym dzieckiem. Od kiedy tylko pamiętam, w szkole zawsze moją najmocniejszą stroną był język angielski. Zawsze chętnie pomagałam w nauce koleżankom i kolegom, sprawiało mi to ogromną przyjemność i satysfakcję kiedy mogłam komuś pomóc.
Co więcej, jako osoba społeczna od zawsze wiedziałam, że moja praca musi opierać się na kontakcie z ludźmi. Tak też się stało! Ukończyłam filologię angielską ze specjalizacją pedagogiczną i dzisiaj spełniam się jako nauczycielka z ogromną pasją. Na swoich zajęciach gwarantuję świetną, pozytywną atmosferę. Nauka to też zabawa, o czym niektórzy nauczyciele zapominają. Uśmiech na twarzy uczniów i coraz lepsze wyniki w nauce to mój cel.

Come and join us. Let’s our unforgetable adventure begin! Ola

lektorka języka angielskiego

Mam na imię Ania. Moja pasją jest język angielski. Oczywiście jedna pasja to za mało! Posiadam więc jeszcze jedną – muzykę. W wolnych chwilach uwielbiam grać na fortepianie, śpiewać, tańczyć oraz przede wszystkim cieszyć się każdą chwilą! Ania

lektorka języka angielskiego

WYNAJEM SAL SZKOLENIOWYCH

SALA SZKOLENIOWA / SALA SPOTKAŃ

Oferujemy wyposażone sale do wynajęcia w naszych placówkach.

 

URSYNÓW:

BROOKLYN I – ul. Zamiany 8 (Metro Stokłosy)

BROOKLYN II – ul. Teligi 6 (Metro Imielin)

BROOKLYN III – ul. Dunikowskiego 10 (Metro Stokłosy)

Zamiany 8

Teligi 6

Dunikowskiego 10