FERIE 2019

Półkolonie językowo-sportowe

 

Zapraszamy na półkolonie zimowe z Yolersami – czyli ferie w Warszawie pełne nauki, sportu, słońca, ruchu, zabawy i emocji. Yolersowe półkolonie: narty, łyżwy, trampoliny lub wycieczki miejskie. Każdy znajdzie turnus dla siebie!

Ferie zimowe 2019

Spędź z nami ferie! Yolersowe półkolonie to intensywny kurs angielskiego – codziennie blok językowy (3 godziny), a także trening sportowy lub wycieczka. Najlepsze ferie w mieście!

Półkolonie z angielskim i sportem

Yolersi spędzają czas bardzo aktywnie. Uczą się, tworzą prace arts&crafts, trenują. Yolersi są aktywni, chcą się rozwijąć, poznawać nowe rzeczy i ludzi, odkrywać nowe pasje. Dołącz do nas!

Pracujemy z najlepszymi

Treningi sportowe prowadzą profesjonalni instruktorzy z Figlowiska, Górki Szczęśliwickiej i Hangaru 646, angielski prowadzi Brooklyn English School. Program bloku językowego oparty jest głównie na ćwiczeniu komunikacji w życiu codziennym, rozwinięciu słownictwa za pomocą gier językowych i scenek sytuacyjnych.

Nasze półkolonie to wyjątkowe przeżycie.

Yolersi mogą wybrać trening na trampolinach. Szalona zabawa, bezpieczna i wyjątkowo ekscytująca. A może łyżwy? Narty? Wolisz mniej sportowo? Dołącz do Warsawersów!

Półkolonie językowo-sportowe Yolers to połączenie nauki i sportu. Turnusy organizowane są przez profesjonalistów. Zapraszamy!

YOLERS, www.yolers.pl

Napisz do nas!

TEL. + 48 530 236 236